Krásné prázdniny a poděkování za uplynulý školní rok

Milí žáci, vážení rodiče, kolegové a přátelé školy,
Školní rok úspěšně dorazil do svého cíle. Společně jsme prožili měsíce plné usilovné práce, nových vědomostí, sportovních i uměleckých úspěchů, ale také momentů, které nás společně vedly k zamyšlení.
Rádi bychom na tomto místě poděkovali všem žákům za jejich snahu a energii, kterou do studia vkládali. Velké poděkování patří rodičům za jejich celoroční podporu, důvěru a spolupráci. V neposlední řadě děkujeme celému pedagogickému i nepedagogickému sboru za jejich obětavou práci.
Zvláštní vzpomínku a přání všeho dobrého posíláme našim vycházejícím žákům, pro které byl tento rok na naší škole poslední. Věříme, že do nové životní etapy vykročíte tou správnou nohou.
Všem vám přejeme slunečné, pohodové a ve zdraví prožité letní prázdniny plné nezapomenutelných zážitků a zaslouženého odpočinku.
Těšíme se na viděnou v září!
