Finální podoba konečné tramvajové zastávky v Pavlovičkách

I přes nepřízeň počasí, které provázelo malířky celý týden, se dílo povedlo. Našim žákyním patří veliké díky. Elán a nadšení pro věc byl spojující prvek všech zúčastněných, kteří malovali domek pro řidiče tramvají. A je opravdu radost pohledět! Z šedé nevýrazné stavby je rozkvetlá louka plná barev a života.
Šikovní malíři :
Z 9.B Sofie Ulrichová, Sophie Zrařilová a Nela Kňávová. Ze 7. třídy – Mari Jovana Perić, Julie Charamzová, Aneta Poláková, Agi Doleželová, Alžběta Švestková, Natálie Staňková, Jana Buriánková, Karolína Johanesová, Eliška Sekaninová a Natálie Bíšková.
Velké poděkování patří paní učitelce Lucii Bartošové a paní asistentce Sabině Kladivové, které malířky vedly. ☺️





